Pohrávali jste si někdy s myšlenkou realizace svého CHYTRÉHO domu svépomocí? Pomůžeme vám s tím!

Přibližně 90% lidí, kteří staví rodinný dům uvažují nad SMART elektroinstalací, ale jen 10% z nich si ji skutečně nechá zrealizovat.

Důvody jsou různé, ale jedním z nejhlavnějších je stále cena! Mnoho článků uvádí, že inteligentní elektroinstalace je cenově dostupná pro každého. Ano, je dostupnější, ale u některých staveb dokáže vytvořit položku, která převyšuje celková očekávání.

My jsme se rozhodli tento nevyrovnaný poměr změnit! JAK?


 

  V současném moderním a stále zrychlujícím se světě je někdy problém učinit správná rozhodnutí, ohledně materiálů a technologií, potřebných do Vašeho rodinného domu. Nemluvě o komplikacích, které nyní s největší pravděpodobností překonáváte.


 • nedodržené termíny ze strany realizačních firem,
 • neodpovídající kvalita díla,
 • problémy s dodáním materiálu a služeb,
 • nesplněné Vaše nároky na technologie,
 • nebo přesvědčování Vás, že něco nelze provést nebo jak je to složité.


  Všechny tyto komplikace vedou ke změnám při výstavbě a nakonec k snižování (kdysi vysokých) standardů. Vše čím si procházíte nebo čím jste si museli projít při stavbě Vašeho vysněného domu už nezměníme, ale umíme Vám poradit aby se Vám to nestalo s elektroinstalací!


Dovolte nám, abychom Vám představili
SMART HOME svépomocí!
 
Naš postup, který pomáhá jak začínajícím stavitelům, tak ostříleným stavbařům a v neposlední řadě i samotným elektrikářům zrealizovat si plnohodnotný kabelový SMART HOME zcela bez pomoci drahých integrátorských firem.
 
Co k tomu vlastně potřebujete?


 
1.


Základem všeho je správné roztažení kabelového vedení po domě - to Vám zrealizuje Vámi zvolený elektrikář, tchán, bratranec, známý, soused nebo i naši elektrikáři, přesně podle námi vypracovaného postupu. Pro daný postup Vám vypracujeme kabelový rozpis a poziční nákres všech Vámi zvolených chytrých komponentů.

2.

Mozkem celé operace je řízení TAPHOME. Možná jste při hledání smart elektroinstalací už na toto řízení natrefili, nebo jste se s ním nyní setkali poprvé. Nezáleží na tom, jak dlouho budete hledat reference, studovat odborně články, sledovat možnosti propojitelnosti s ostatními značkami elektroniky ve vašem domě (po dlouhé době a již jako odborník na smart home) zjistíte, že TAPHOME je pro Vás ta nejlepší volba. Vždyť jste zde proto, abyste našli řízení tak akorát pro Vás a aby dokázalo všechno. Uznáváme vše zatím neví, ale ví to, co budete potřebovat ovládat ve vašem domě.

Slovenský výrobce řízení TAPHOME se rozvíjí raketovým tempem a jeho propojitelnost s ostatními značkami stále roste, čímž poráží konkurenci v mnoha ohledech.

To nejdůležitější nakonec!!!

3.

Filip se svým týmem firmy ELITT SMART HOME Vám toto řízení s radostí nachystá, naprogramuje, odzkouší a zabalí do kompaktního řešení, které po rozbalení na stavbě pouze zapojíte na předpřipravené svorky dle kabelového rozpisu ( !!!POZOR!!! práce na vyhrazeném elektrickém zařízení může provádět jen odborně způsobilá osoba).
 
Nakonec už stačí pozapojovat předpřipravené, naprogramované sběrnicové vypínače (jelikož na straně řízení se jedná o bezpečné napětí tak první upozornění není podmínkou).


Takto od nás získáte typizovaný rozvaděč s řízením TAPHOME, vyrobený v naší dílně přesně podle Vámi zadaných požadavků. Rozvaděč samozřejmě odzkoušíme a zkontrolujeme. Na Vás je pak už jen rozvaděč namontovat a užívat si vysněného smart home.

Výhody které náš systém SMART HOME svépomocí nabízí?

CENOVÁ DOSTUPNOST

Takovýmto způsobem se stává SMART HOME neobvykle přístupným a zákazník platí pouze za to co opravdu musí.

DODRŽENÉ TERMÍNY

Ručíme Vám za to, že termíny dodržíme. Smluvní potvrzení začátku a ukončení realizace

ZÁRUKY

Garantujeme Vám až 5 letou záruku na předané dílo.

OCHRANA KYBERNETICKÝCH ÚTOKŮ

Souborem ochranných systémů chrání kabelová inteligentní elektroinstalace Váš dům před případným kybernetickým útokem.

Fungování naší firmy vzniklo jako splněný sen, tak jak se může splnit i Váš sen o chytrém bydlení.
 
 Naše dlouholeté zkušenosti v montáži elektroinstalaci jsme se rozhodli inovovat a rozšířit je o montáž inteligentních domů. Od začátku našeho fungování bylo naším cílem nabídnout na trhu výjimečný funkční smart home.
 
 Stovky hodin osobních setkání se zákazníky a tvorba projektů s různými požadavky nás posunuly a stále posouvají vpřed. Na základě těchto setkání a slyšení si každého problému, či požadavku, jsme přišli s nápadem, díky kterému si smart home může dovolit KAŽDÝ.

REFERENCE

"...děkuji spokojenost přetrvava. Určitě bych si vás vybral i příště. 🙂"
 
 
 

"...ještě bych se vám chtěl moc hezky poděkovat za váš včerejší čas , velmi velice nám toto setkání pomohlo a vyjasnilo věci, respektive rozhodování, bylo to úžasné a děláte výbornou práci. Už se těšíme na spolupráci"

" Takhle si představuji funknční a profesionální tým který vědí co dělají. 100% spokojenost vřele doporučuji."
 

"Maximalni ochota a odbornost kluků z ELITT-u. Budovat jestě jednou určtě si je vyberu znovu."

Co všechno získáte?

 • Typizovaný rozvaděč s TapHome řízením.
 • Naprogramované sběrnicové vypínače pro snadnější montáž.
 • Vypracovaný postup jak správně vytvořit kabelovou přípravu pro naše řízení.
 • Poziční nákres Vámi zvolených smart komponent.
 • Jedinečné TapHome řízení vytvořené dle Vašich požadavků.
 • Až 5 letou záruku.
 • Poruchová služba 24/7.

Chcete vědět cenu SMART HOME svépomocí?

Co Vás čeká po vyplnění formuláře:

1. PROHLÍDKA Pozveme Vás na nezávaznou obhlídku vzorového domu, kde Vám s radostí odpovíme na všechny Vaše dotazy a dozvíte se mnoho cenných rad.
 
2. NEZÁVAZNÁ CENOVÁ NABÍDKA
Pokud se Vám SMART HOME řízení zalíbí, vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.
 

Položky označené * jsou povinné

Adresa

Povodňová 2117/10 - Modřany
Praha, 143 00
Česká republika

© 2022-2024 ELITT smart home CZ s. r. o.. Všechna práva vyhrazena.